Ücretsiz Chat Siteleri

Bir chat ve sohbet sitesi sahibi olarak, ücretsiz chat siteleri makalelerinin nedenlerini ve chat yazılarının hangi internet kullanıcısı için yazıldığının ve  amacının ne olduğunu sizlere elimden geldiğince açıklamak ve bilgilendirmek için bu yazıyı yazma gereği hissettik.

Muhtemelen sizler, Google’da bir şeyler araştırdığınızda, bu konu chat sohbet ile alakalı bir şey olmalıdır. Bu sayfaya geldiğinize göre başka bir açıklaması olamaz.  Chat sohbet  ile alakalı bütün site sahiplerinin webmasterların bir tek hedefi vardır, Google’da ilk sayfada olabilmektir.Bunun için bir çok yönteme başvururlar. SEO Çalışmaları, Backlink Çalışmaları vb. Sadece reklam yetmediği için bu tip çalışmalar seçilir..

Webmaster, Google aramalarında  chat sohbet, mırc, ırc, irc gibi kelimeleri ilk planda tutar. Çünkü hedef kitleleri ve kelimeleri  Google’da arayan kişilerdir. Kıyasıya bir rekabet ve mücadele içerisindelerdir. Chat ve sohbet sitesi sahipleri, bu işten bir gelir gelmeyeceğini elbette bilirler ama aşırı ve yoğun çalışmalar sonucunda, sitenize kullanıcı akışı gerçekleştiği zaman işler o şekilde yürümez ve sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl derseniz; Google AdSense reklamları, Google AdWords reklamları ya da diğer farklı reklam seçeneklerini kullanabilir, Banner ya da Backlink reklamları alabilir sitenizden para kazanabilirsiniz. Tabi ki bu çalışmaları yaparken Google’da da yükselebilirsiniz. Bunun için biraz araştırma yapmak gerekli ve her şeyi düzgün ve güzel yapmanız önerilmektedir.

 

 

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
856 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?