Neden Görüntülü Sohbet Talebi Arttı?

Türkiye’de sohbetin internet ortamına taşınması yaklaşık 20 yıl oldu. 20 yıl boyunca sohbetlere eklenen özellikler ile çok farklı ve çok daha anlamlı boyuta kazandı. Artık günümüzde internetten sohbet keyfi yaşarken sadece yazılarımızı değil, sesimizi ve hatta görüntümüzü bile gönderebiliyoruz. Görüntülü sohbet avantajı ile bazı meraklarımızı giderebiliyoruz. Örneğin muhabbet ettiğimiz kişi şuanda ne yapıyor, bize kullandığı kelimeleri söylerken yüzündeki mimikler neler, bizler kendimizi anlatırken nasıl bir tutum sergiliyor, ilgili mi, ilgisiz mi, kızgın mı? Ve daha pek çok soru bu listeye eklenebilir. Tüm kafamızda oluşan bu sorulara görüntülü sohbet tercih ederek cevap bulabiliyoruz.

Gevezeyiz.Net Sohbet Sitesinde Görüntülü Sohbet Var mı?

Mavra.Net kurulduğu ilk günden bu yana değerli sohbet severlerimizin taleplerine çözüm bulmaktadır. Günümüzde sohbet denildiğinde görüntülü bir ortamın olmaması büyük bir eksikliktir. Bizler bu konuda serverlarımızı genişletip, ara yüzümüzü siz değerli kullanıcılarımıza daha kullanışlı hale getirerek görüntülü sistemimizi de dahil ettik. Sizler de görüntülü, sesli ya da sadece yazışma şeklinde olan sohbet seçeneklerimizden birini kullanabilirsiniz.

Görüntülü Sohbette Karşılıklı Kamera Açmak Mecburi mi?

Görüntü dahilinde bir sohbet isteyebilir ve bunu her iki şekilde de kullanabilirsiniz. Örneğin sadece karşınızdaki arkadaşınızın uygun olması durumunda onun kamerası açık iken sizin kamera kullanım dışı olabilir. Ya da tam tersi olarak o an siz kameralı sohbete hazır olup görüntünüzü paylaşmak isteyebilirsiniz, ancak görüştüğünüz kişi o an için kamera paylaşımına müsait olmayabilir, kamerası olmayabilir veya kullandığı kamera ile ilgili donanımsal, yazılımsal teknik sorunalar yaşaması sebebi ile kullanamayabilir. Bu gibi durumlar da görüşme sırasında tek taraflı kameralı sohbet Gevezeyiz.Net’de mümkündür.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
763 okuma
22 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?