Kızlarla Chat

Sanal alemde insanlar daha doğrusu erkeklerin büyük bir bölümün ortak bir amacı vardır. ve bu amaç doğrultusunda da chat sitelerine girmektedirler. Chatleşen erkeklerin hemen hemen aynı olan bu amacı da kuşkusuz bir kızla konuşup tanışmak ve elektrik alındığında da yani karşılıklık olarak kafalar uyuştuğunda bunu gerçek hayata dökerek bir sevgili bir partner bulmaktır.

Gerçekten de sanal alemde chat sitelerine ya da sohbet sitelerine baktığımızda bazı erkekler hatta bazı değilde bir çok erkek bunu ayan beyan avazı çıktığı kadar haykırmaktadırlar. Tabi şimdi şununda altını çizmek lazım. Bilindiği gibi bu durum gündelik yaşamda karşımıza çıkma olasılığı çok ama çok düşüktür. Düşünsenize caddede ya da sokakta yürüyen bir bayana ya da kıza erkeklerin avazı çıktığı kadar benimle arkadaş olur musun benimle şunu yapar mısın demesini. Gündelik hayatta bu durum insanlar tarafından desteklenmediği gibi büyük bir tepkiyle de karşılanmaktadır. Hatta bazı yerlerde kan döküldüğü ve şiddette başvurulduğu  anlara da şahitlik olmuşuzdur. İşte burada sanal alemin insanlara vermiş olduğu bir cesaret vardır.

çünkü insanlar sanki karşılarında bir insan değilde sanki bir makine varmış gibi hareket ederek eşyaya karşı nasıl son derece cesaretli oluyorsa bilgisayarın ya da diğer internette erişimi olan cihazların arkasındaki insanlara da öyle cesaretli olurlar. Çünkü farkındadırlar ki ne de olsa bunlar beni bilmiyor ya da nerede yaşadığımı bilmiyorlar aman bana ne gibi zararları olabilir ki diyerek bir özgüven patlaması yaşayarak belki  gündelik hayatında bir kere bile olsun yapmayacağı bir harekete sanal alemde kızlara karşı chatleşirken büyük bir kolaylıkla sergiyelebilmektedir.

Gevezeyiz.net sohbet ailesi olarak bizler de bu durum mani olmak ve bayan arkadaşlarımızı rahatsız etmeden edebiyle kızlarla chatleşmek isteyen erkeklerin sağa sola sataşmadan adam gibi sohbet etmelerini sağlayacak bir chat odası oluşturmak amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız. Çünkü ancak o zaman insanlar reelde farklı sanal alemde farklı karakterlere bürünmeden tek kişilik yapısı sergilerler.

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.432 okuma
13 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?