Erkek Nasıl Konuşturulur?

Her erkek için şunu söylemek mümkündür. Erkek daima bağımsız ve özek olmak ister bu nedenle de erkek bir kadına yakınlaştığı zaman aniden bağımsızlığının gittiğini düşünmeye başlar ve bu da kendisini geri çekmeye doğru iter. Bu geri çekiliş sırasında eğer ki kadın erkeğin üzerine doğru giderse o zaman geri çekilme bir kovalamaca halini alacaktır. Eğer ki burada kadın erkeğe bir fırsat verirse o zaman belli bir zaman sonrasında kadına olan sevgisi ve yakınlığı da yeniden olması gerektiği ana geri dönecektir.

Hangi erkek olursa olsun konuşmuş olmak için konuşmazlar. Erkekler için konuşma bir nedendir. Zamanlama v ede yaklaım zamanı ise konuşmayla birlikte başlar. Bir erkeği tam olarak konuşturabilmeniz için onun ilgi alanlarını keşfetmeniz ve onlardan bahsetmeniz gerekir. Eğer ki erkek konuştuğunda baskı altında olmasını hissederse o zaman yavaş yavaş gevşemeye ve açılmaya başlayacaktır. Bu da artık iletişimin gerçekleşeceği kıvama gelinmiş demektir. Bir erkeği olduğu gibi kabul eden ve de onu değiştirmek için baskı yapmayan kadın eşinde hiçbir zaman olumsuz bir etki bırakmayacağı gibi o her erkek içinde aranan eş kadın olarak görülür.
Seviyeli Sohbet Nedir?

Yukarıda belirttiğimiz durumlarda erkek bir müddet kadından uzaklaştı ancak sonrasında yeniden döndüğünde kadın ona sulayıcı bir şekilde konuşur hatta elleştirirse o zaman erkekte gerçek olan duygularını bastırarak evlilik ya da ilişkinin bozulmasını sağlar.  Cezalandırılan erkek asla geri dönmek istemez ve konuşmaktan kaçınır.
Duygularda İniş Çıkışlar

Önemli bir konu vardır ki kadının iç dünyası gelişmiştir. Erkek ise duygusal dalgalanma şeklinde devam eder. Ancak hiçbir erkekte bunu anlayamaz. Kadının dünyasında her zaman neşe ve eğlence yoktur. Hatta kadınlar sebepsiz yere üzüntüler dahi yaşarlar basit şeyleri dert edebildikleri gibi herhangi bir konuyu da çok rahatça uzatabilirler. Kadın zihinden hemen atamaz ve bu durum onu günlerce düşünmeye götürecektir. Kadının duygularında inişe geçtiği zaman erkeğin ona moral vermesi gerekir. Kadın her zaman kendisinin sevilmesini ve değer verilmesini ister ve bekler erkek ise burada daha düz mantık şeklinde hareket ettiği için kadın gibi ince bir şekilde düşünemez ve aralarında bir gerginlik her zaman söz konusu olacaktır. Eğer siz erkeğinizi konuşturmak onunla sohbet etmek istiyorsanız baskıcı tutumdan mutlaka uzak durmanız gerekir

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
798 okuma
8 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?