Dostluklar

Dostluklar

Evet, onunla ilk tanıştığımda oyun kanalında, deli gibi birbirmizle yarışırdık. O beni geçecek çok puan kazanacak ben kazanacağım derken kardeşim canım gibi sevdiğim biri ile böyle tanışıp bu denli büyük kardeşlik yasayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi ..

Aradan 3 yıl geçti biz çok iyi kardeşiz, dostuz, arkadaşız. Bu belki çok basit görünebilir ama öyle değil inanın sanal alemde ciddi anlamda dostluklar kurulabiliyor. Bize sunucu kullanıcıları ‘ikizler’ derler bu da çok hoşuma gitmiyor değil hani. Mesela bir arkadaşınız olur samimi gerçek bütün duyguları ile açılır derdini döker sen dinlersin, sen dökersin o dinler birbirini tamamlamak böyle birşey olsa gerek.

Ben bu dostluğumuza kelime bulamıyorum.

Biz günlük rapor alir veririz kardeşimle birbirimize. Böyle bir yerde bu denli samimiyet size inanılır gibi gelmese de, biz bu kardeşliğimizi sürdürüyoruz. Evet çok değerli okuyucular ciddi anlamda dostluklar kazanılabilir. Doğru, dürüst ve samimi kişiler vardır elbet.Dostluk tanışma olacaksa arkadaşlar, seçici olmanızda fayda var. Nedenini sorarsanız kalıcı olması gerekiyor dostlukların, tanışmaların ve size faydası daha çok olacaktır. Ben kardeşimi çok seviyorum iyi ki tanımışım iyi ki varsın kardeşim. Umarım bu dostluğumuz ebedi sürer. Senin deliliklerini seviyorum kızmalarını, çıkışmalarını iyi ki tanımışım seni. Her ne kadar arada puslansanda ben Ay’ın puslu halini daha çok seviyorum ..Sizlerin de sağlam ve kalıcı dostluklar, arkadaşlıklar kurmanız dileğimle ..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
617 okuma
8 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?