Yalova Sohbet

Yalova Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer almaktadır. Ortalama nüfus sayısı, 250 bin civarındadır. İl kodu ise, 77’dir. 1995 yılına kadar İstanbul’a bağlı olan Yalova 6 haziran 1995 yılında resmi karar ile il konuma getirilmiştir. Kısa bir zaman önce il olmasına rağmen, inanılmaz bir derecede gelişen ve her geçen gün gelişmeye devam eden illerimizden bir tanesidir. Yalova kendi içerisinde 6 tane ilçe barındırmaktadır. Yalova’nın telefon kodu 226’dır. İklim şartlarına gelecek olursak, genel olarak karasal iklim gözlenmektedir. Kış mevsimi ılık ve bol yağışlı, yaz mevsimi ise, kurak ve oldukça sıcaktır.

Sizlerde Yalova Chat,Yalova Sohbet Odalarına bağlanarak, Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok yerinden aramıza katılan sohbetsever Yalova’lılar  ile chat yapabilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Eğer Yalova’lı değilseniz bile, Yalova Chat Odaları ; Türkiye’nin sıcak Yalova’lı insanları ile tanışmak ve kaynaşmak, Yalova hakkında bilgi almak, Yalova’lı Arkadaşlar edinmek, sizlere farklı bir kültürü tanıma imkanı sunacaktır.Yalova Chat,Yalova Sohbet  Odalarındaki hizmetimiz saymakla bitmiyor. Sohbet kanalında doyasıya sohbet edebilirsiniz. İslam, Kelime, Yarışma, OXM, Bulmaca kanallarında hoşça vakit geçirirken aynı zamanda bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Üstelik bütün bunları online DJ’ler sayesinde 7/24 kesintisiz olarak, birbirinden güzel şarkılar, müzikler eşliğinde yapacaksınız.Üstelik bu fırsatların hepside tamamen ücretsizdir. Sitemiz kullanıcılarından asla hiçbir şekilde para talep etmemektedir ve kayıt olmanıza gerek yoktur. Kayıt olmadan direk Sohbet’e Giriş ile bağlanarak sadece bir kullanıcı adı seçerek Yalova Sohbet sitemizde Yalova’lılarla sohbete başlayabilirsiniz.İyi sohbetler dileriz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
616 okuma
16 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?