Sohbet Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnsanların sohbet ihtiyaçlarının gün geçtikçe artış gösterdiği günlerde elimizden gelen en uygun ortamı siz değerli sohbet severlerimize sunmak istedik. Chat odaları hazırlıklarımızda birçok önemli kritere yer verdik. Ekibimizde güvenlik hizmetlerinden sorumlu ve alanında uzman, ara yüz ve tema işlerinden anlayan ve birçok büyük iş deneyimlerine sahip ayrıca anlık ve hızlı dönüş ile kullanıcılarımızın memnuniyetini kazanacak toplam da 3 kişilik bir ekip ile sitemizi oluşturduk. Amacımız özel güvenlik sistemlerimiz, kullanılabilirliği kolay ve aranabilecek birçok şeyi içerisinde barındıran site ara yüzümüz ve dolgun içeriği ile birlikte bizleri tercih ederek misafirimizin memnuniyetlerini kazanabilmek ve uzun süre hizmetlerimizi sürdürebilmektir. Umarız sizler de aramıza katıldığınızda memnun kalırsınız.

Neden Kayıt Olmalıyım?

Kayıt ücretlerimiz tamamen ücretsiz olup, tüm takipçilerimizi kayıt olmaya davet ediyoruz. Sitemizdeki huzuru koruyabilmek temel hedefimiz olup, olası rahatsızlıklarda sizlerin huzurunuzu tekrar sağlayabilmek için bu bizim için oldukça önemlidir. Sohbet siteleri içerisinde kayıtsız kullanıcının artması ile kimliği belirsiz bir şekilde dolanarak, saygın kullanıcılarımıza rahatsızlık yaşatabilme durumlarında artış gözlenmektedir. Bizler sitemizin güvenliğini yazılımsal olarak sağladığımız gibi içerideki tehdit oluşturabilecek kişilerden de koruyoruz. Böylece bizleri tercih eden tüm üyelerimizin huzurlu, güvenilir ve rahat bir şekilde sohbet etme özgürlüğünü sağlamış oluyoruz.

 

Sohbet Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sitemiz seviyeli sohbetler için oluşturulmuş olup, tüm üyelerimizin haklarını gözetim altında tutmaktadır. Karşılıklı memnuniyet içerisinde sürdürülen sohbet seçeneklerimiz hepinize açıktır. Ancak karşı tarafı rahatsız edici, onur kırıcı, saygısızca yapılan bir sohbet durumunda şikayetlerin bize ulaşması ile sitemizin huzuru adına gerekli önlemeleri almaktayız. Hatanın durumuna göre siteden kısa süreli uzaklaştırma veya tamamen uzaklaştırma gibi önlemler tarafımızca alınır. Gevezeyiz.Net sayfamızda sohbet ederken kendinizin veya sohbet arkadaşınızın rahatsızlık yaşamaması adına birkaç hatırlatmada bulunmak istedik.
• Seviyeli sohbet şart.
• Selam veya merhaba ile sohbete başlamak daha uygundur. Diyaloglar daha etkilidir.
• Karşınızdaki insanı arada sohbetimize eklediğimiz kibar sorularımız ile tanımaya başlamalıyız. Böylece önem verdiği değerleri iyi analiz ederek kırmızı çizginin dışına çıkmamış oluruz ve sohbetlerimiz de tadında ilerlerken uzun süreli olur.
• Sanal alem içerisinde sohbetlerimizi sürdürüyor olsak da biz her zaman bizizdir. Kendi kişiliğimizden ödün vermeden, kendimizi doğru olarak tanıtmalıyız. Uzun ve hoş sohbetler her zaman ciddi ve dürüst sohbetlerden çıkmaktadır.
• Saygı, sevgi ve nezaket çizgisini her sohbetimizde koruyabilmeliyiz.
• Yeni tanıştığımız insanın espri anlayışını bilmediğimiz için mümkün olduğunca şaka içerikli konulara girmemeliyiz. Sizin için çok açık olarak şaka olduğu belli olsa da karşınızdaki insanın ciddiye alması söz konusu olabilir.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
848 okuma
22 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?