Sivas Sohbet

 

Sivas Sohbet Odalarımıza hoşgeldiniz..Kısaca Sivas ilimizden bahsedecek olursak; Sivas, İç Anadolu’nun en eski ve önemli kentlerinden biridir.4 Eylül 1919’da Ulu Önder Atatürk’ün Başkanlığında toplanan Sivas Kongresi’nde önemli kararlar alınarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli atılmış ve Sivas şehri Türk tarihinde büyük önem kazanmıştır.Sivas ilinin büyük bir kesimi yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve karlı geçen karasal İç Anadolu ikliminin etkisinde kalmaktadır..

Sivas bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımızı ister bayan ister erkek, ister kapalı bayan ister açık bayan ayırt etmeksizin kendi yörenizin insanları ile tanışmak, sohbet etmek, chat yapmak ve güzel ilişkiler kurmak istiyorsanız, ücretsiz olarak sunduğumuz Sivas Sohbet,Sivas Chat Odalarımıza tüm Sivas’lı hemşerilerimizi davet ediyoruz.Sohbet etmekten sıkılan arkadaşlarımız için Radyo kanalımızda  yapılan canlı radyo yayınlarında DJ’lerimizden istek isteyebilir ve istemiş olduğunuz şarkıları sevdiklerinize dinletebilirsiniz. Yine sohbet etmenin ve chat yapmanın yanında oyun kanallarımızda Oyun,OXM,Yarışma,Test gibi oyunlarımızla kullanıcılarımıza keyifli bir sohbet, chat, oyun ve radyo imkanı sunmaktayız. Üstelik bütün bu hizmetlerimizi sizlere bedava olarak, tamamen ücretsiz olarak vermekteyiz.Sivas şehrinden her semtten arkadaşlarımız rahatlıkla girip sohbet muhabbet yapabilir.Bizim kapımız her Sivas’lı hemşerimize açıktır.Tüm Sivas’lıları Sivas Chat,Sivas Sohbet Odalarına bekliyoruz.Mobil girişimiz mevcuttur,istediğiniz her yerden mobil uyumlu telefonlardan Gevezeyiz.Net sitemize giriş yapabilirsiniz…Şimdiden keyifli sohbetler diler,Saygılar sunarız..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
696 okuma
16 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?