Seviyeli Sohbet Siteleri

 

 

Seviyeli Sohbet Siteleri

Sohbet sitelerinin sayısı aslında o kadar çoktur ki insanlar bu bolluk içerisinde bazen seçici davranabilmektedirler. Bu seçimin başında seviyeli sohbet baş göstermektedir. Çünkü birden fazla kişinin farklı yerlerden, farklı ülkelerden hatta birbirinden çok farklı insanların buluşma noktası olduğu için tam olarak nasıl bir ortam oluşabildiği aslında oldukça karışıktır. Bazı insanlar tamamen isteklerine cevap bulabilmek için Chat sitelerine girme gereksiniminde bulunuyorken bazıları ise tamamen ciddi sohbet ya da seviyeli sohbet adı altında arayış içerisindedirler. Sonuç itibari ile insanların kişilikleri birbirinden farklılık göstereceği için muhafazakâr olanı da orada, aklı başka yerde olanı da oradadır.

Seviyeli Sohbet İçin Ne Yapmalısınız?

Chat sitesine girdiğiniz zaman bunun seviyelisi, seviyesizi şeklinde kategorilendirilmişini bulmanız zordur. Sizce böyle bir şey olabilir mi? Düşünüldüğü zaman bin bir türlü insanın buluşma noktası olan Chat sitelerinde ilk girişte siz seviyeli misiniz diye bir soru ile bile karşılaşılmıyor. Ancak durum şu şekilde olabilir. Gerçekten %1 ihtimalle seviyeli insanlardan oluşan bir topluluk varsa orada seviyeli sohbeti bulabilirsiniz. Bu kadar insanın içinden o kadar kişi nasıl bir topluluk oluşturabilir orası da gerçekten meçhuldür.

Gerçekten Seviyeli Kişiler Yok mu?

Niyeti ciddi olan kişiler, nasıl konuşacağını bilen kişiler aslında vardır. Bu konuda siz karşınızdaki kişiyi görmediğiniz için hatta tanımadığınız için nasıl bir kişilikte olduğunu, niyetini anlayamazsınız. Seviyeli sohbet adı altında konuşmak istediğinizi en başından belli etmelisiniz. Sonrasında ise muhabbetin ortalarına doğru karşı tarafın niyeti belli olmaya başlayacaktır. Eğer siz bir bayansanız karşınızdaki kişi ile sohbet ederken ciddi, resmi, hatta muhafazakâr olduğunuzu belli eden sorular sorarak kişinin niyetini en başından anlayabilirsiniz. Tabi ki ilk tanışma faslı da önemlidir.

Tanıştığınız kişi ile seviyeli sohbet ettikten hemen bir gün sonra buluşma noktasına gelmeyin. Kişi ile uzun süreli bir konuşma yapın. Aynı yerde aynı ortamda randevulaşın ve bunu günlere yayarak devam ettirin. Sonrasında ise gerçekten bu kişi seviyeli aynı zamanda niyeti de ciddi ben bu kişiyle uzun soluklu bir sohbet edebilirim diyerek yolunuza devam edebilirsiniz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
609 okuma
10 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?