Sanalda Chat , Muhabbet, Sohbet yap

 

Merhaba Saygi Değer Chat Severler, Merhaba Saygi Değer Eş Dostlarimiz. SeviyeLi Sohbetin Tek AdreSi Olan Gevezeyiz.Net odalari ile siz eş dostlarimiz icin 7-24 chat sohbet keyfi olup gece gündüz demeden siz eş dostlarimiz icin sunduk. Gevezeyiz.Net Sohbet sitelerimize dilediginiz gibi yarisma odalarindan ister, kesintisiz dj ekibimizle 7-24 radyo keyfi ile sizlerleyiz. Sohbet odalarimiza Dünyanin her yerinden katilabilir, yeni dostluklar edinebiliriniz. Sevgili sanal alem sakinleri! Bildiğiniz gibi sanal alemde sohbet etmek, muhabbet etmek ya da chatleşmek bir çok insanın vazgeçilmez hobilerinden biri olmuştur. Sanal alem her ne kadar bazı insanlar tarafından yalancı bir ikinci dünya olarak algılansa da durum aslında öyle değildir. Malumunuz üzerine her ne kadar sanal alem internet vasıtasıyla aralarında kimler olan insanlar tarafından yapılan sohbet olarak bilinse de bazı kendini bilmez insanlar karşılarında çoğu zaman bir insanın olduğunu un untarak, sanki karşılarından sadece bir bilgisayar ya da bir akıllı cihazdan sohbet yapan bir robot olduğunu düşünmektedirler.Düşündükleri içinse de çoğu zaman bu insanlar karşı tarafa nahoş davranışlar sergilemekte, saygı sınırını aşan bir takım davranışlar içinde bulunabilmektedir. Bu durumun yaşanmasındaki temel neden ise gerçek hayatta bir takım ihtiyaçlarını karşılamayan insanların sanalın verdiği cesarete dayanarak eksik kalan bir takım duygularını dışa vurmasıdır.Yani gerçek hayatta pısırık olan bir insan Sanal Alemde aslan kesilebilir ya da gerçek hayatta herhangi bir kızla konuşma cesareti olmayan bir erkeğin sanal alemde kazanova kesilmesi gibi.Bu düşüncede ve yapıdaki insanlar ego tatmin etmek istedikleri için ve karşıdaki kişiden herhangi bir yaptırım gelmeyeceğini ya da kendisine bir kötülük yapılmayacağını bildiği için sanal alemin verdiğini büyük öz güvenle kendisi aşan bir takım hal ve hareketler içinde olmaktadır. Lamer olarak anlandırılan bu tip insanlar sanal alemde sohbet yapmak derdinde değillerdir. Tek amaçları sağa sola sataşarak huzursuzluk vermek, bayanlara asılmak veya küfretmektir.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız durumdan hareketle sohbet yap ailesi olarak biz kapılarımızı elimizden geldiği kadar bu tarz insanlara kapalı tutmaya çalışmaktayız. Seviyeli bir şekilde sohbet etmek imkanı sağlamak, karşımızdakinin bir bilgisayar değil de bir insan odluğu düşüncesiyle hareket ederek kalp kırmadan eğlenceli bir şekilde sohbet edilecek bir ortam yaratmak istemekteyiz. Çünkü insan her yerde insandır felsefesinden yola çıkarak insanı yaradandan ötürü sevmek gerektiğinin farkındayız. Amaç bir ortamda bulunup beraber sohbet yapmak, dertleşmek, müzik dinlemek ya da oyun kanallarında eğlenceli zaman geçirmektir. Saygımızdan ve edebimizden taviz vermeden, insanlığımızı bozmadan, seviyemizi aşağılara çekmeden en önemlisi de kalp kırmadan bunları yapmak ilk önceliğimiz olmalıdır.

Kısaca özetlersek her nerede olursan ol kendin gibi olacaksın, öyle maskeler arkasında sığınıp riyakarca tavırlar sergilemeyeceksin. Her şeyden öte kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi bir başkasına yapmayacaksın. Eğer sende böyle düşünüyorsan Sanal Chat mekani olan Gevezeyiz.net Sayfamıza gelerek ailemize katılabilirsiniz.

Bizleri Tercih Ettiginiz icin Sonsuz Teşekürlerimizle, Saygilarimizla..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.266 okuma
13 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?