Sanal aşk size göz kırpıyor mu?

“Gerçek hayatta bile zor bulduğumuz aşkı sanal ortamda gerçekten bulabilir miyiz?” Bu sorunun cevabı nicklerin arkasındaki isimlerin dürüstlüğünde gizli aslında. Sen de sanal ortamda sohbet ederken kendini olduğundan farklı göstermeye çalışmıyorsan, fotoğraf alanına seninle ilgisi olmayan fotoğraflar yüklemiyorsan ve yüz yüze iletişim kurmaktansa yazarak kendini daha iyi ifade edebildiğini düşünüyorsan ve karşında aynı senin gibi birisi varsa, belki de aradığın mutluluğu internette bulabilirsin!chat ortamlarında bu tür aşklara rastlamak mümkün.imkansız demeyin..Aşkın nerden geleceği belli olmaz..
Mesela, size yakından şahit olduğum bir olayı anlatayım ; Arkadaşım canan aşka küsmüş,içine kapanık,insanlarla iletişimi kopuk bir kızdı..sevgilisi tarafından aldatılmış ve bir daha kimseyi sevemeyeceğini düşünmüştü.Anlayacağınız hayattan zevk almaz olmuştu.Bir gün sohbet esnasında ona sohbet için girdiğim ve güzel arkadaşlıklar edindiğim sohbet kanalımızın adresini verdim yuzukNet ..!ona bizimle olmasını bulunduğu psikolojiden kurtulacağını.. sohbet edip oyun oynayarak zaman geçirebilceğini söyledim..oda beni kırmadı..arada uğrayacağını söyledi.ilk zamanlar sadece pazar günleri kanala gelen canan sonraları hafta içi de uğramaya başladı.Canan artık bulunduğu duygusal çöküntüden çıkmayı başarıyordu.yüzü gülüyordu.insanlarla iletiş kurmaya başlamıştı.sohbet odasında bile muhabbete ortak oluyodu ve birgün Özcan la tanıştı..Özcan kanalımızda sürekli takılan sevilen beyefendi bir arkadaşımızdı.Aramızda kalsın bayada yakışıklıydı ? Canan la aralarında sıcak yakınlaşma başlamıştı.ve bir gün canan bana ne dedi biliyormusunuz?? Ben aradığım aşkı buldum sanırım..”Aşk tesadüfleri sever.”Sizde olmaz demeyin chat ortamlarında belkide hayatınızın aşkını bulacaksınız..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
714 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?