Sağlıklı aşk için sohbet

Sağlıklı aşk için sohbet hayatımızın en belirleyici misyonları biridir. Yine popüler bir sürü arkadaş tavsiyesi aslında biziuzak istediğimiz çok aşk. En popüler tanışma önerileri ölümcül kusurlu bir kavram üzerine inşa: Eğer Ruh bulmak istiyorsanız, kendinizi daha cazip hale .Uzak all en önemli madde bizi götürür, çünkü bu gelebilir gibi yararlı, doğru yakınlık için ölüm öpücüğü, bu özgünlük . Sohbet alem sitesinde kendinize uygun arkadaş bulmanız olası bir durum olmaktadır.

Neyse ki, bizim için kullanılabilir, düşünceli araştırmaya dayalı ve etkili rehberlik iyi bir miktar olduğunu, ancak alan çoğunlukla düşünce “kendinizi daha çekici hale” okul tarafından doldurulur. Bu yanıltıcı tavsiye iki ana kategoriye ayrılır:
1.Eğer şeklini değiştirmek bakmak .
2.Eğer şeklini değiştirmek hareket .
Bu danışma gerçeğin bazı sorunda olsa da, sonunda, o sevgiyi vaat henüz güvensizlik ve hayal kırıklığı sunar. Bu neden böyledir? bu imkansız çünkü bir rol oynamaya mücadele ederken otantik olmak. Aşağıdaki tavsiyesine uyarak nefesini tutarak yorgun haling gibidir:

•onu ya da onun tahmin tutmak.
•Için “dayanılmaz” haline öğrenin cinsiyet seçtiğiniz.
•Erkekler, baştan çıkarma becerileri öğrenirler.
•Kadınlar, onun seni takip yapmak öğrenirler.
•Erkekler, sadece küçük dozlarda duyarlılığınızı ama göstermek ya da pısırık yerine bir alfa erkek gibi bakacağız.
•Kadınlar, bu kuvvetli olması Tamam, ama çok güçlü-you’ll erkekleri korkutup olmayın.
•Eğer heyecanlı ve yeni birisi hakkında hevesli iseniz, bunu açığa yoktur;almak zor oynar.
•Emin davran. Hayır, olacak ne olursa olsun-hayır emin.

Değil genç bir görünüm, sesi kadar uyarıların akışı söz, iyi-it Accessorize sonsuz olduğunu. Bir psikoterapist olarak iş benim yıllarda, pek çok istemciler bu oyunları oynamaya çalışan yıl geçirdikten sonra yaralı yürüme gibi hissediyorum rapor duydum.

Biz ne zaman yerine geçerli olmak üzere daha yetenekli olma daha cazip hale deneyin, off-denge hissetmek uğrarsınız. Bu titrek merdiven tırmanma gibi. Sadece kendini kabul ile gelen sıcaklık, berraklık ve insanlığın duygusu sahte olamaz. Biz kim başkasına olmaya çalışırsak, birini arıyoruz insanlar bulabilirsiniz bizi değil . Daha da kötüsü, diğerleri bu yaklaşımı altında yatan güvensizliği seziyorum. Ve bu güvensizlik güçlü bir cazibe-için, bencil kullanılamaz, ve kötü niyetli potansiyel ortaklar olduğunu.

Ama sağlam araştırma tarafından desteklenen iyi haber, var: Bu oyun oynama sağlıklı aşk değil beceri yol otantik samimiyet gerçek, zor kazanılan becerileri var.

1985 yılında, evrimsel psikolog David Buss yapılan kapsamlı bir çalışma eş bulmada en önemli özellikleri insanların oranı ve onun bulgu açıktı: Potansiyel arkadaşı en değerli kaliteli insanlar oldu değil fiziksel çekiciliği. Ne de zekâ, öz oldu güven , güç, başarı, ya da genç bir görünüm. Number One özellik aranan insanlar oldu iyilik ve anlayış .

sohbet siteleri ile fark yaratacak vede güzel bir site sizlere bırakmaktayız umarım bureda kendinize uygun hanımlarla tanışrak parteneriniz vede chat dostunuzu bulucaksınız ben bunu temenni ediyorum.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
860 okuma
11 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?