Mobilden sohbet et

Mobilden gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza bir çok yenilik girmiştir. bu yeniliklerden öyleleri vardır ki artık ekmek su gibi zorunlu ihtiyaçlardan biri konumuna gelmiştir. özellikle telefonların çağa uygun olarak bir çok donanımla hayatımıza girmesiyle birlikte insanlar için telefon artık hayatın vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Eskiden insanlar telefonu sadece evde belirli bir köşede duran ve yeri sabit olan bir iletişim aracı olarak hayatında yer edindiği ile şimdiki durumu karşılaştırdığında arada dağlar kadar farkın olduğunu görünce ister istemez şaşıracaktır. telefon artık insanların en can yoldaşı sırdaşı sevgilisi hatta hayatta bi çok şeyden daha önemli olan bir işleve sahiptir.

Şuan birileri size telefon kullanmayı bıraka bilirmisiniz dese eminim hemen hemen herkesin cevabı kesinlikle hayır olacaktır. Çünkü farkındayız ki telefon olmadan insanlar bu kalabalık dünyada ve giderek yalnızlaşmak zorunda kalan bu dünyada kendini kaybolmuş olarak algıladığı için telefonsuz yaşamayı asla düşünenememektedir.

Çünkü akıllı telefonlar sayesinde insanlar değişik sosyal  medya probramları facebook twitter instagram vb gibi bir çok platforumda kendi arkadaşlarının ya da dünyada olup bitenlerden anında haberdar olduğu için kimin nerde ne yaptığını aynı andak öğrenebildiği için bundan kopmak istememektedir. Tabi bunun yanında birde insanların değişik android uygulamlar sayesinde birbirleri ile sohbet etmesini, tanışmasına olanak sunduğu için insanlar nereye giderlerse gitsinler yanlarında götürdükleri eşyaların başında telefon  gelmektedir.

Örnek olarak bir sohbet sitesinde sohbet eden ya da sanal alemde chat sitelerie takılan bir insan buna bağımlı olduğu geçeğini de göz önüne aldığımız günde bir kaç defa o sohbet sitesine giripde o sohbet odasına takılan kişilerin neler yapıp ettiklerini bilmeden rahat edememektedir. işte tatlım sohbet olarak bizler de insanların telefondan sohbet etmelerine imkan sağlamak amacıyla sohbet sitemize mobil girişli hale getirerek insanların bulundukları her mekandan sohbet etmelerine imkan yaratarak onların bu hobilerine ulaşmaları için elimizden geldiği kadar çalıştığımızı bilmenizi istiyorum. Sizlerde telefondan sohbet etmek istiyorsanız tatlım sohbet yazarak mobil giriş butonuna tıklayıp sohbet odamıza katılabilirsiniz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.084 okuma
13 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?