Mobil Sohbet Farkı

 

Gevezeyiz.NET bir ilke imza attı. Yerli proje oalan ve günümüz android yazılımlı telefonlara uyarlanmış bilgisayarı aratmadan sohbet havası yaşayabileceğiniz, aynı özelliklere eş değer bir sunumu sizlere sunuyor. Sohbette yeniliğin bu zaman kadar fazla olmaması ve tekdüze uygulamalarla alışılmışın üstüne çıkılmamasından yakınıldığı bir dönemde, mobil sohbet uygulaması ile tüm tabuları yıkmış olumlu bir aha yaratmıştır. Kullanışlı bir arayüz ile dikkat çekecek tonlamalarla tasarlanmış yeniliklerle hedef kitlenin daha üstünde bir kitleye hitap ederek demode olmuş uygulamalara tamamen son vermiştir. Günün istek ve şartlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışmış bu çalışma neticesinde başarı da hali ile kaçınılmaz olmuştur.

Kullanım Özellikleri

Beyaz bir arayüz üzerine kurulu sol üstte kanalların yer aldığı kısa yollarla kolaylık sağlanan, tüm ircd içerisinde kullanabileceğin komutları eksiksiz destekleyen , smile ve yazı karakter seçme özellikleriyle farkındalık yaratmıştır. Sohbet alem mobil sohbet app uygulamasını tüm şeffaflığı ile sizlerle buluşturmuştur. Ekran boyutu bile oto okuma ile ayarlı, telefon boyutuna göre ekran ayarlanması gerçekleşen ekstra bir ayar gerektirmeyen özelliklere sahiptir. Bildiğiniz üzere cep telefonları cağın ürünü ve kullanımı her geçen gün artmakta, bu artmaya paralel olarak mobil sohbet girişi de artış göstermektedir. Bizim bu olumlu neticeler karşısında üzerimize düşen vazife mobil sohbeti daha üst seviyeye çekmek ve teknolojiyi güncellemeleri takip ederek uygulamaya uyarlamak olacaktır.

Hangi Telefon ve Cihazlarda Kullanılır

Android yazılımlı ve tabanlı tüm cihazlarda kullanıldığı gibi, apple versiyonlarında da desteklenmekle birlikte kullanılmaktadır. Yaygın olarak tabletlerden tercih edilmekte, cep telefonlarında ise her geçen gün tercih söz konusu olmaktadır. Mobil sohbeti sizlere öneriyor ve Gevezeyiz.NET garantisini sunuyoruz. Farklı uygulamaları tercih etmektense yerli bir giriş olan mobil sohbeti tercih etmenizi yineler.

Mobil Eklentileri Varmı?

Daha önce bir çok kullanıcımız sohbete bağlanırken çeşitli arayüz ve eklentileri kuramadıkları için problem yaşadıklarını görmüştük.Mobil cihaz veya tablet üzerinden giriş yaptığınız zaman bu tarz özellikleri yüklemenize şuan için gereksinim yoktur.Mobil uygulamaları genellikle eklentisiz olup, java kurulumları telefonlarınızda hali hazırda mevcuttur.Herhangi bir yükleme veya eklenti durumunda Sohbetalem.com.tr ekibi olarak sizlere bilgi verilecektir.Sohbetin tadını Gevezeyiz.NET farkı ile deneyin.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.018 okuma
11 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?