Mobil Sohbet

Sohbet Chat Odaları
SOHBET odalarımız tamamen yenilerek mobil görünüm olarak daha kullanışlı bir görünüme sahip olmuştur. Tamamen sohbet odalarımızdan odaklanmadan sohbet sitemiz üzerinden sohbete dahil olabileceksiniz harici bir sayfaya yönlendirme gibi kullanıcıyı direk sohbete bağlayarak uğraştırmadan amacına özgün bir sohbet imkanı sunmaktayız. Sohbet sitemizin tarihi eskiye dayandığından 2013 den bu yana sohbet anlamında bir çok katkılar sağlamıştır kullanıcılarına burda tanışan arkadaşlar şuan evli çoçuklu ve sağlam dostlar kazanmış kullanıcılarımız bulunmakta bizler sizlere bu konuda katdığımız hizmet için her hangi bir ücret talep etmeden bu konuda ücretsiz sohbet sunma konusunda çıktığımız bu yolda diğer sohbet sitelerinde olduğu gibi ücret talep etmiyoruz. Bizleri tercih eden kullanıcılarımızın dostlukları seviyeli ve saygılı olmaları bizler için yeterlidir.

Mobil Sohbet !
Sizlerde mobil cep telefonlarınız veya tablet cihazlarınız üzerinden web adresimiz olan www.Gevezeyiz.net yazarak direk tarayıcı uygulamanızdan sohbete bağlana bileceksiniz. Tamamen mobil cihazlara duyarlı hale gelen sitemiz gün geçtikçe daha çok yeniliklerle birlikte sizlerin karşısında hizmet vermeye devam etcektir. Mobil cihazlarınız üzerinden artık radyo dinleyebilecek direk nick yazarak sohbete bağlandığınızda karşınıza kayıtlı kullanıcılarımız için nick şifre bölümü nicki kayıtlı olmayan kullanıcılarımız için ise nick kayıt bölümü çıkarak sizlere daha kolay ve anlaşılır bir şekilde hizmet sunuyoruz.

www.Gevezeyiz.net , Hakkımızda
Amacımız her makalemizde ve yazılarımızda olduğu gibi kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunmak ve ücret talep etmeksizin sohbet hizmeti vermektir. Bizlerin yanında olan 2014 yılından bu zamana kadar olan zaman diliminde amacımızdan vazgeçmeden hiç bir kullanıcımızdan ücret talep etmeksizin tamamen kendi imkanlarımızla sunduğumuz Sohbet Odalarımıza sizleride bekleriz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
956 okuma
11 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?