mIRC ve Chat

Dünyanın her tarafından insanların toplandığı bir ortamda bulunmak istemez misiniz? Tam aradığınız ortamı sizlere mIRC ile getiriyoruz. mIRC kullanımıyla IRC networkuna bağlı olarak kalabilir, tanımadığınız insanlar ile konuşma ve tartışma ortamlarında söz sahibi olabilirsiniz. Sohbet etme konusunda sizlere yıllardır hizmet sunan bu köklü program ile sanal arkadaşlıklar kurarak, onlarla sürekli irtibat olanağı sağlıyoruz.

Bilgisayarınıza kurulumu ve gayet basit ve kullanışlı işleviyle mIRC; eskilerden beri chat severlerin tercih ettiği ilk programlardan bir tanesi haline gelmiştir. Daha sonra gelişerek kameralı sohbet sistemini de arkadaşlığınızı geliştirdiğiniz ve zaman geçtikçe daha fazla tanımak istediğiniz sanal arkadaşlarınız ile yüz yüze görüşme imkanını da sizlere sağlıyorlar.

Herhangi bir kanala girdiğinizde tüm kullanıcıların sohbet ettiği kanalın ana sayfasında ortak bir konu üzerinde muhabbet etme imkanına da sahip olma seçeneği sizlerin önüne getiriliyor. Böylelikle hem özel hem de topluca sohbet olanakları ile karşınıza gelecek olan bu programı severek kullanacak ve bundan vazgeçemeyeceksiniz.

www.gevezeyiz.net ile bu hizmeti yıllar önce evlerinize kadar getirdik. Bilgisayarınıza kaydettiğiniz andan itibaren sanal sohbetlere adım atmanızı sağlayacak bu köklü program ile kendinize sanal bir aile fırsatıyla karşı karşıyasınız. Bu teklifi değerlendirerek size verilen öneriyi geri çevirmeyin. Yapmanız gereken mIRC adlı programı bilgisayarınıza indirmek ve kolaylıkla kurarak bir an önce chat kanallarına giriş yapmaktır.

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
889 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?