Konya Sohbet

 

Türkiye’nin en büyük yüzölçümüne sahip büyük ili  Konya’nın, güzel yürekli insanlarını sevgi ile selamlıyoruz.En büyük özelliği Mevlana şehri olmasıyla bilinen Konya Chat,Konya Sohbet Odalarını  ücretsiz olarak sizlere sunmaktan onur duyuyoruz..

Konya Sohbet Odaları  olarak siz değerli kullanıcılarımıza, gerçek bir sohbet ortamı oluşturup kız arkadaş arayan ve erkek arkadaş arayan veya sohbet etmek isteyen insanlarımıza güzel bir ortam oluşturmaktır.Konya Sohbet Odası  sadece Konya’da ikamet eden hemşerilerimiz için değil, Konya dışında da yaşayan, tüm Konya’lı kardeşlerimize hitap etmektedir.Mevlana şehrinin güzel insanlarını  bir arada görmek, seviyeli sohbet edip, güzel vakit geçirmek amacındayız.Konya’lı sohbetçilerimizin buluştuğu Konya Chat Odalarımıza bütün kullanıcılarımızı bekliyoruz..

Ayrıca sohbet sitemizde dinlemeniz için 24 saat online radyomuz ile beraber sohbet edebilir istediğiniz şarkıları istek panelinden isteyebilirsiniz.Oyun kanallarımıza yarışmacı olup yarışan arkadaşlarlada yarışabilir keyifli zaman geçirebilirsiniz.Eğlence dolu sohbetler sadece sohbet sitemizde mevcuttur. Konya Sohbet Odaları  içerisinde en kaliteli ve en güvenli Sohbet sunucuları arasında yer alıyoruz. Üstelik sizlere sunduğumuz bu hizmetlerin tamamını ücretsiz Bedava olarak sizlere sunmaktayız..Sunucumuza Mobil Sohbet ile de bağlanabilirsiniz..Hoş Sohbetler..

Beğen Paylaş!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
531 okuma
16 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?