İstanbul Mobil Sohbet

Dünya’nın cazibe merkezi, göz bebeği olarak bilinen güzel Türkiye’mizin metropol şehri İstanbul’dan aramıza katılan bay, bayan kullanıcıların yoğun talebi ve ısrarı üzerine Gevezeyiz ailesi artık kullanıcılarına İstanbul mobil sohbet, İstanbul mobil chat kanalları ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır.

Sizlerde dilediğiniz yerden; evden, işten, okuldan, cafeden hatta otobüs seyehatleri sırasında İstanbul mobil sohbet odalarımız içerisine girebilir yeni arkadaşlarla anında tanışma imkanına ücretsiz ve üyeliksiz olarak sahip olabilirsiniz. İstanbul mobil chat odalarımız içerisine sadece İstanbul ve çevresinden katılan bay, bayan kullanıcılar giriş yapabilmekte olup size en yakın bay, bayan kullanıcılarla anında tanışma imkanına bedava olarak sahip olabilirsiniz.

İstanbul sohbet odalarımız haricinde Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aramıza katılan kullanıcılar ile global sohbet odalarımız içerisinde tanışma imkanına sahip olabileceğiniz gibi Gevezeyiz ailesi sayesinde bir çok özelliğe ücretsiz ve üyeliksiz olarak sahip olma imkanını kazanabilirsiniz.

Sohbet odalarımız dışında, Oyun, Yarisma, İslami soru gibi kanallarımızda sizlere yöneltilen soruları yanıtlayarak puan toplayabilir, topladığınız puanlarla ise süpriz hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sohbet odalarımız içerisinde sohbet ederken veya oyun kanallarımız içerisinde bilgi seviyenizi, genel kültür bilgilerinizi arttırırken sizler için kesintisiz olarak yayın yapan Dj arkadaşlarımızdan dilediğiniz müzikleri isteyebilir hatta dilediğiniz kullanıcılara armağan etme özelliğinede ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Sizlerde Gevezeyiz ailesinin İstanbul chat odaları içerisinde yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan Nick yazın kısmına kendinize özel bir Rumuz yazarak Bağlan demek olacaktır. Keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle Hoş sohbetler.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
628 okuma
15 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?