İnternetin günümüzdeki önemi

İnternet günlük hayatımıza her geçen gün daha hızlı giriş yapmaktadır.

Artık bizden biri oldu diyebiliriz,bu anlamda
da her 10 evden 8 nde internet bulunmaktadır. Gerek aile buyukleri gerekse gençler çeşitli alanlarda ihtiyac duydugu yada ilgi alanlarına meilli bölümlere internet erişimi sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.İnterneti bir çok insan farklı alanlarda degerlendırıyor kimisi iş olarak sadece belli zamanını internet üstünden geçirirken bir başka kişi bunu sohbet ve chat adı altında topladığımız sohbet platformlarında değerlendirmektedirler.Tabi bunu açmak istesek bir çok geniş alan sunmaktadır.Artık tek bir dokunuşla harikalar yaratan bu eşsiz teknoloji sayesinde bilmediğimiz ve dogru olarak öğrenmek istediğimiz bir haber kaynağını,çeşitli bilimsel araştırma konularını internet erişimi sayesinde gideriyoruz.

Bende sohbet, chat platformunun sıkı kullanıcılarındanım can sıkıntımı inanın tamamen yok edıyor.Çok keyifli dostluklar ve arkadaşlıklar kazandırdıgına inanıyorum.

Tabi bide biz bayanların vazgeçilmez haber magazin kaynağı ? tek agız olarak nitelendiriyorum ben interneti, gerçekten merak ettiğiniz ve sorusuna cevap bulamadıgınız haberlere,konulara internet sayesinde ulaşabilirsiniz.

İyi ki hayatımıza internet girmiş ve şimdi düşünüyorumda daha önce nasıl yaşanmış ? tabi herşeyi doğru zamanda doğru alanda kullanmakta önemlidir.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
824 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?