Hatay Sohbet

Hatay, yurdumuzun en güneydeki ilidir. Doğusunda ve güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye ve kuzeydoğusunda Gaziantep bulunur. Hatay ilinin bir diğer bir adı ise Antakya‘dır. Ve ilimiz 12 ilçeden oluşmaktadır..

Gevezeyiz.Net  sunucusu olarak, sizlerin bir arada hoşça vakit geçirmesi adına Hatay Sohbet Odalarını açtık. Herhangi bir ücret talep etmeden, üyelik gibi bir derdiniz olmadan kesintisiz şekilde sohbet edebilirsiniz. Hatay’lı olup da uzakta yaşayan arkadaşlarımız içinde hasret giderebilecekleri bir ortam olan sayfamıza hepinizi bekleriz..Hatay ilimiz hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak ve Hatay’lı arkadaşlarla sohbet etmek için, Hatay Chat,Hatay Sohbet Odalarına giriş yapabilirsiniz. Hatay Chat sayfamız sizlere Bedava Sohbet imkanı sağlamaktadır. Hatay kızları ve erkekleri ile arkadaşlık kurup daimi dostluklar edinebilirsiniz.

Sunucumuzda hoş vakit geçirirken aynı zamanda Radyomuz GevezeyiziFM aracılığı ile en keyifli şarkıları dinleyebilir,uzaklardaki sevdiklerinize şarkılar armağan edebilirsiniz.Oyun kanalları aracılığıyla bilgilerinizide sınamanız mümkün.

Gevezeyiz.Net Sohbet Odaları  kullanıcılarına kaliteli ve seviyeli bir sohbet imkanı sunmaktadır.Hepinizi sitemize bekliyoruz hayırlı chat, sohbetler diler ve keyifli müzik dinlemeler dileriz. Sağlık ve mutluluklar dileriz ayrıca bizleri tercih ettiginiz için sizlere minnettarız..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
679 okuma
11 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?