Gevezeyiz Sohbet de Sosyal Medya

 

Gevezeyiz Sohbet Odaları’nın değerli kullanıcıları,

Bildiğimiz üzere günümüz 2016 yılında artık Sosyal medya hesapları,sosyal ağlar v.b etkinliklerin çokluğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Bir çok işlerimizi, dostluklarımızı ve hatta bazen ruh halimizi yansıtacak paylaşımlar, resimler de zaman zaman paylaşıyoruz.Şu an düşündüğümüz ne var ise, bunu sosyal medya üzerinden paylaşarak sevdiklerimize, arkadaşlarımıza ve hatta bizleri takip eden herkese rahat bir ifadeyle duyurmuş oluyoruz.Bir çok etkinlik ve uygumalar da günümüz de oldukça fazladır.

Sohbet, Facebook, Twitter, İNstagram, Scorp ve aklınıza gelmeyecek kadar farklı alanlar da, farklı etkinliklerle alakadar bir çok çeşitliliktir.

Sohbet olarak başta arkadaşlığı, kitle hesabını daha güzel ve samimi bir dil üzerinde tutabilmek adına, yapmış olduğumuz girmiş olduğumuz gevezeyiz sohbet ve chat odaların da günlerce başlamışlığın ve samimiyetin en doruk yerlerine götüren bir sohbet tutkusunu yaşıyoruz. Çoğu zaman, dostluklar kurup, çoğu zaman da eğlenceli şeylere şahit oluyoruz.

Sohbet alanı altında rahat bir şekilde, utangaçlık olarak bahsettiğimiz hissiyatı bile yenerek kendimize olan öz irademiz kuvvetli oluyor.Günümüz de, sohbet’in vazgeçilmez olduğunu söylemek ve bunu vurgulamak tam isabet olacaktır.

Sohbet hayallerinizi, tutkularınızı ve dünyanızı renklendirmek adına, size açılan bir nevi ikinci şans kapısı da diyebiliriz.İnsanlar sanal ortam da sosyal medya üzerinden sohbet etkinliği ile tanıdığı kişilerle olan diyaloglarını bir süre sonra sıkı bir arkadaşlığa ve hatta ilişkiye sürdürebiliyor.

Facebook’da bunun yanı sıra, en büyük etkinliklerden bir tanesidir.

Bir çok iş kurumu, arkadaşlık v.b durumların çok olduğu hem ticaret, hem bireysel olarak kullanımın fazla olduğu 2016 yılında artık herşeyden haberdar olmak facebook sayesinde kolay! Bir arkadaşının şuan nerede olduğunu, ne durum da olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
Kimi zaman, ruh halinizi, kimi zaman güzel karelerle hatıra bırakabilir, bunu yıllarca takip edebilirsiniz.
Ayrıca okul arkadaşları, iş arkadaşlarıyla görüşebilir, görüntülü ve yazılı sohbet etme imkanı da sağlayabilirsiniz.

Bahsi geçen bir çok sosyal medya günümüz de, insanın her türlü ihtiyaç gereksinimini kaplıyor. Ve bu olay artık gün geçtikçe dahada iyi bir hal alıyor. Çoğu fenomen olanların günü tamamıyla bu sosyal medya üzerinde geçiyor ve bu samimiyet takipçilerinin hemen hemen sanki yanındaymış gibi haberdar olmasına olanak sağlıyor.

Doğru kullanım, her zaman için Başarı ve Tutku getirir!

Sosyal medyayı doğru bir şekilde, tutkuyla, hayallerinizle kullanmanızı hedefliyoruz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
864 okuma
21 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?