Gevezeyiz.Net

Öncelikle Sunu Soylemeliyimki Bizim Herseyden Önce İnsana İnsan Olduğu İçin Saygımız Var.
Kısa ve uzun vadeli hedeflerimiz: Dileğimiz uzun vadede irc ortamında kalıcı olabilmek için sevgi ve saygı çerçevesinde bi ortam oluşturmak bu süreçte bizlerle birlikte olmak isteyen arkadaşları sunucumuza ziyarete bekliyoruz.

 
Amacımız irc dünyasında ayrıştırıcı olmak değil birleştirici olmaktır. Gelen her user bizim için çok ama çok değerlidir.Bütün irc severlere kapımız sonuna kadar açıktır.Hedefimiz zirveye girmek değil kalplere girmek ve hep orda kalmaktır.Şunuda Belirteyim Tek Amacımız İrc Değil Önce Güven Sonrasında İse İnsanlarla İyi Arkadaşlıklar Kurmak.

 
Uzun vadeli bir çalışma planına sahibiz, başarılı bir sohbet sunucusu ne şekilde olması gerekiyorsa yapılması gereken herşeyi emin adımlar ile gerçekleştirmeyi ilk hedefimiz olarak belirlemiş bulunmakdayız.Kimseye karşı önyargılı bir düşünce anlayışına sahip değiliz, önemli olan arkadaş kazanmak sohbet ortamını geliştirip yarınlarda güzel anılar oluşturabilmekdir. Gevezeyiz.NET üzerinde maddi bir bekleyişimiz yoktur, biz IRC sevdalısı olan arkadaş grubuna sahibiz tek amacımız sizlere güzel bir sohbet ortamı sağlamaktır.Sunucumuza dürüst bir şekilde gelen herkese kapımız açıktır. Hepinize şimdiden ayrı ayrı Teşekkür eder ve Saygılarımı sunarım.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.128 okuma
2 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?