Gevezeyim Ama Arkadaşlık Bende

 

Yeni arkadaşlıklar edinmek, birileriyle paylaşacak bir şeylerinin olmasını istemek için çoğu zaman sosyal çevre edinmek isteriz. Ancak bu, bulunduğumuz çevre koşullarına göre de şekillenmektedir. Günümüz internet ve teknoloji çağı olduğunu varsayarsak artık dost, arkadaş gibi çevre edinmek çok kolay gerçekleşebilen durumlardır. Sokakta hiç tanımadığın birine veya bir karşı cinse selam vermek pek de rastlanılmayacak bir durumdur. Ancak internet üzerinden herhangi birine selam vermek çok daha basit ve içinde özgüven barındıran bir durumdur. Hal böyleyken birçok arkadaşlık ve sohbet siteleri ortaya çıkmıştır. Ama en çok tat alınan siteler şüphesiz mobil olarak girebileceğimiz ve indirebileceğimiz sitelerdir.

Sitelerin En Gevezesi

Evet, geveze bir siteden bahsedeceğiz. Bu site mobil olarak da kullanılabilen birçok kişi ile konuşabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz Geveze.Org sitesidir. Sitede ilk olarak bir nickname oluşturarak sohbetteki insanlara katılarak sohbet edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olduğu görülen ve sade anlaşılır bir tasarımı olan bu site de sizin kriterlerine uygun bir arkadaşla tanışmanız neredeyse dakikalar sürüyor. Oldukça fazla kullanıcısı olan bu site ister telefonunuzda ister tabletinizde canınızın sıkıldığı her an mobil olarak kullanabileceksiniz. İstediğiniz kişilerle konuşabilir istemediğiniz kişileri engelleyebileceğiniz site, sizleri kalabalık sosyal medya dünyasından arındırıp sakin bir arkadaşlık Chat ortamına sokuyor.

İlgi Alanına Göre Sohbet Odaları

Siteye istediğiniz bir nickname ile giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan sohbet ekranının sağ tarafında online sohbet odaları olduğunu görüyoruz. Bu sohbet odaları içinden, ilgi duyduğunuz konu hakkında açılan başlıklar altından konuşmalara dâhil olabilirsiniz. Bunun dışında istediğiniz bir kişi ile de özel olarak sohbet etme imkânına sahipsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey sitede gördüğünüz nicknamelerden birine tıklayıp, kişiye ilgi çekici bir mesaj göndermeniz gerekir.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
552 okuma
20 Temmuz, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?