Format Factory v3.9.0.1 Türkçe

Format Factory v3.9.0.1 Türkçe

Format Factory, gelmiş geçmiş en iyi dönüştürme programlarından birisidir. Programı v2 sürümünden bu yana yaklaşık 6 yıldır kullanmaktayım. Format Factory’nin en iyi yanı olarak sistem tepsisine entegre olmasını ve Türkçe dil destekli olmasını söyleyebilirim. Şuan piyasada birbirini taklit eden birsürü video – müzik dönüştürme programı var. Ancak Format Factory bunlardan ayrılıyor.

Format Factory ile video – müzik – resim dönüştürmesi yapabiliyorsunuz. Örneğin JPEG to GIF gibi. Video dosyalarınızı birbiri uzantısına dönüştürebiliyor, dönüştürme sırasında imza ekleyip kesme – kırpma gibi biçimlendirmeler de yapabiliyorsunuz.

Tüm bunlara ek Format Factory’nin en güzel yanlarından birisi de sağ tık menüsüne entegre olması. Herhangi bir videoya, ses veya resim dosyasına sağ tıkladığınızda “Format Factory’e gönder” şeklinde bir seçenek beliriyor. Böylece hiç uğraşmadan hızla dönüştürme yapabiliyoruz.

Format Factory Türkçe dil desteklemesi ve sunduğu anlaşılır arayüzü ile kullanılmaya değer, bizzat önerdiğim dönüştürme programıdır. Mutlaka kullanın diyorum buyurun.

 

 

 

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
960 okuma
20 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?