Dul Sohbet

Günümüzde sohbet ve chat içerikli milyonlarda adres vardır. Bu adresler değişik amaçlarla ve değişik yaşta insanlara hizmet vermektedirler. Bazıları dini amaçlı bazıları arkadaş içerikli bazıları cinsel içerikli bazıları sırf sohbet içerikli olarak hizmet veren siteler vardır. Bazı siteler da ağırlı olarak evlilik ve eş bulma amacıyla kurulmuştur. İşte bu tarz siteler eşini kaybeden ya da eşlerinden değişik nedenlerle ayrılmak yani boşanmak zorunda kalan insanlar daha doğru dul insanlara ikinci bir şans ikinci bir evlilik umudu aşılarak bu tarz insanların ikinci bir bahar yaşamalarını vaad etmektedir. İşte bu yüzden günümüzde dul sohbet odaları vb gibi isimler altında bu içerikte bir çok site vardır. bu siteler çoğu zaman işi ticarete dökerek insanların zayıflıklarından ya da  zaaflarından faydalanmaktadır. İşin içine maddiyat girdiği için yani para girdiği için insanlar ister istemez bu tarz sitelere biraz şüpheyle yaklaşmaya başlamaktadırlar.

Çünkü sözde aday olarak gösterilen bir çok feyk hesap yani sahte kullanıcı profilleri ile insanlar kandırılmaktadır. Bu yazıyı okuyan arkadaşlarımdan bir çoğu evet bende öyle birini tanıyorum dediğini duyar gibiyim. işte bu tarz iyi niyetli olan  ve hayatta değişik sebeplerden ötürü tek başına kalan ve hayatını tek olarak idare eden dul insanların naif duygularıyla oynayan bu sitelerden ayrı olarak, gevezeyiz sohbet sitesi olarak bizler her kesimden he yer yaştan insanlara kapılarımızı açarak kendileri gibi aynı amaçla gelen insanlarla tanışmak ve ileriye dönük adımlar atmak isteyen insanlara özel olarak dul sohbet odamızı açtık.

Dul sohbet odamızda ister partner arayın isterse de sohbet ya da muhabbet ederek zaman geçirin. hangi amaçla gelirseniz gelin bizim samimiyetimizden emin olabilirsiniz. Çünkü bir takım sunucular gibi herhangi bir ücret talep etmeden insanların isterlerse bir takımda duygularını yaşayacağı bir insan bulma umuduyla odamıza gelerek daha rahat ve daha seviyeli bir ortam yaratma derdinde olduğumuz için en önemlisi ise insanların özel hayatına müdahale etmeden dul sohbet odaları gibi  özel odalarda diledikleri gibi sohbet edebilir ve birbirleri ile ilişki kurabilirler.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.327 okuma
13 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?