Chat sohbetin tanımı ve insanlar üzerindeki etkisi

Chat günümüzde bir çok kişi tarafından kullanılan bir fenomen haline gelmiş, bir çok insanların yeni arkadaşlıklara,
olta attığı bir ortam olmuştur..Aslında ne kadar sanal’dan da, olsa bu durum kimi zaman insanlar bunu gerçek yaşama taşıyabilmişlerdir.Belki de, bir çok yuvalara sebep olmuş,mutluluklara adım attırmıştır kimi zaman da, acılara tabiki..
Chat sohbet sitelerinde, herşeyle karşılaşmak, her çeşit insanlarla görüşmek bazen de şaşırmak artık bilinir halde,
düşünce ve görüşleri tamamıyla hissederek, klavye aracılığı ile karşısındaki insanla paylaşmasına imkan veren chat sohbet, günden güne, site sahipleri tarafından yenilenmekte..gevezeyiz.net chat sohbet sitesinde şahit olduğumuz gibi, yeni dostluklara merhaba diyen bir chat ortamında buluşan insanların,sanal ile başlayarak gerçek yaşama kadar uzanan dostluklara şahit olabilirsiniz.Çoğu insan chat sohbet sitelerini farklı gözle görse de, değişmeyen tek kuraldır aslında samimiyet..Tabi bu durum kişiden kişiye değişiyor, insanların bilinç önüne alarak yaşadıkları bu ortam da, çok güzel anlar geçirilmekte..Çoğu zaman da,bu durum değişiyor tabiki.. Ama en unutulmaz anları da, geceleri saatlerce sabahlara kadar uzanan o doyumsuz keyif veren muhabbetler olmuştur..Bazı insanlar chat sohbet e tamamıyla gerçekci gözle bakarken,çoğu chat sohbet i kullanan bilinçsiz tabiriyle nitelendirdiğimizi insanlar da, bayan aramak niyetiyle bu ortamı tercih ediyorlar.. Biz chat sohbet kullanıcıları olarak herkesin görüşüne hep saygı duyduk. Tabi onlar da, bizim chat sohbet anlayışımıza saygı duydular..Yıllardır süren bu serüven, bir takım zamanlar gönüllere, aşklara ve hatalara sebep oldu. Ancak her zaman sıcakkanlılığımızı, samimiyetimizi geri plana çekmedik. Hep durumun oluruna, iyisine mantıklısına baktık..Bizim için değişmeyen chat sohbet keyfi eskiden geliyor olsa gerek.. Ve bu durum bazen sıkıcı gelse de, farklı kişilerin katılmasından dolayı,hep bir artı olarak güne imzasını atmıştır.Bir çok dostlukları yaşadığımız chat sohbet sitelerinde, vazgeçilmez keyifleri yaşadığımız dakikalar gerçekten, mutluluk verici! Özellikle kullanıcılar için emek veren webmaster, site sahipleri ve djler oldukça kullanıcıya göre bağlı bir karşılık beklemeden chat sohbet dalındaki işlerini severek yapmakta..Benim gibi garipte, sizlere bu durumu aktarmakta..Chat sohbet in en güzel yanı, akşam olunca çayını alırsın, sigaranı yakarsın ve izlersin, tamamen stresini atarsın.. chat sohbet sitelerine bağlandığın an, gerçek yaşamdaki tüm sıkıntıların bir anda yok olup gider.. Artık sanki başka dünyadaymışsın gibi yaşarsın..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
821 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?