Chat sohbet odalarında sevgili bulmak

merhaba arkadaşlar chat sohbet gibi sohbet odaları platformlarında sizler için hazırladığımız makalelerden  birini paylaşmak istedik

günün konusu olarak seçilen chat sohbet odalarında sevgili bulmak konuşu makalemizin genel olarak yaşanmış bir hikayeden alıntı yapılarak hazırlanmış olduğunu sizlere belirtmek isterim.

yuzuk.net irc tabanlı mirc sohbet sitesinde sohbet kanalı genelinde tanışma ile başlayıp sonrasında özelde sohbetin koyulaşması ile bir aşk doğuyor dedik ama bu aşk nereye kadar giderdi kimse bilemezdi çünkü sonuçta orta da reel bir durum yok ve her ne kadar güven olursa olsun her zaman bir güvensizlik olacaktır. bu tür güvensizlikte tamamen arada ki uzun yolların ve aşk yada sevginin verdiği özlem hasret ile bağdaşıp güvensizliğe yol açacaktır.

sanalda aşk olur mu diye düşünülürse evet olur bu tür aşkların sonuçları çok güzel olmuştur kendimiz bu duruma bire bir şahit olmuşuzdur en canlı örneği serdar ağabey in hollanda dan sevgi yengemizi bulması olmuştur bir birleri çok sevmişlerdi uzun süre mirc sohbet odalarında sohbet ettikten sonra o zamanın en popüler sohbet programı messenger ile aşk ve evlilik yolunda bir adım daha atmış oldular ve aradan 2 yıl sonra buluşmaya karar verdiler sevgi yenge Türkiye yolunu tuttu ve buluştular sonrasında zaten sevgi yengenin gelmesi ile aileler tanıştı ve kız isteme durumu gerçekleşti sonuç olarak evlendiler. şuan hala konuşuruz aradan 10 yıl geçmesi rağmen halen evliler ve 2 tane çocukları var Allah bağışlasın ve mutluluklarını buradan temenni ediyoruz.

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
847 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?