Bir Adam Sevdim

Aşka tövbeliydim.. Bir daha mı asla derdim.. Ama farkında olamadan sevdim. Gülerken kısılan gözlerini sevdim.Simsiyahdılar.. Baktıkça içinde kaybolmak isderdim. Sevdim çok sevdim. Sonunu bilemeden. tahmin edemeden sevdim. Sanalda aşk olmaz derdim. sohbet ortamlarından sevgilimi bulunur derdim. Ama lafımı yedim ? Şimdi napıcam ben.. ya elimi uzatıp ellerimi tut diyecem ya da boynumu büküp nasip değilmiş be deyip çekip gidicem.
insan seveceği aşık olacağı kişiyi seçebilir mi? Ne kadar uzak durmaya çalışsamda başaramadım.. Kaçamadım. Sevdiğim adamı sohbet odaların da tanıdım. Sanala gelme sebebim bulunduğum bunalımdan çıkmaktı. Bunalımın buyugune saplandım ? pişmanmıyım değilim. Benden çok uzakda olsada,ona olan sevgimden bi haber olsada pişman deılım.. O herşeyin en güzeline layık. varsın bilmesin duygularımı.. Ben içimde yaşar yine onu severim. Kanala her girdiğimde nick ini orda görmem, arada bir mesaj atıp gülücük işareti yapması bile kalbimi yerinden sökmeye yetiyo.Konuşması,herşeyi olgunlukla karşılaması,sabrı,bunalsada sükûnetle insanları dinlemesi her şeyine aşığım. hep gülsün.. mutlu olsun.. Bir gülüşüne dünyayı yerinden oynatırım yüreği güzel, gözleri güzel adam.. Ben bu satırları yazarken sen napıyorsun acaba ? belki pc başında muhabbet ediyosun dostlarınla, belki yemek yiyorsun. belki su içiyosun.. Her anını görmek için neler vermezdim. Bir resmi var elimde.. sabah kalkınca günaydın diyorum… Akşam yatarken yanağına buse konduruyorum.. iyi uykular hayatımın anlamı diyorum.. Seviyorum be vallahi billahi. iki gözüm önüme aksın ki.. Sen bilmesende hiç öğrenemesen de seviyorum. Radyo da ki şarkı bile duygularıma eşlik eder gibi ..Gelmiş bahar gecmiş yazlar neyleyim, dinleyin derdimi dağlar söyleyim,O yardan bir haber verin öleyim ..

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
835 okuma
23 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?