Adobe Reader XI 11 Türkçe indir

Adobe Reader programının katılımsız Türkçe ve full versiyon halidir, download edip full olarak kullanabilirsiniz. Adobe Reader programı elektronik belge paylaşımı olayında dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki belge ve dosyaları aça bilmenizi sağlayan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Bütün PDF belgelerini açabilen ve tümüyle uyum içinde çalışabilen tek PDF gösterici olan Adobe Reader ile PDF belgelerini açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan çıktı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilir.

Sade ve basit bir görünüme sahip olan program basit menüleri ile tüm pc kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Adobe Reader bir PDF belgesi açtığınızda ve bu dosyayı incelerken size gereken tüm araç ve gereçleri içeren güçlü bir yardımcı programdır.

 

 

Be Sociable, Share!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
3.165 okuma
20 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?